HİPNOTİK İŞ GELİŞTİRME SEMİNERİ

BİR YILDA 1000 YENİ MÜŞTERİ

image

Eğitim İçeriği

  • Başlangıç Sorunuz
  • Süre 5 Saat
  • Ders Saatleri 10:30 - 17:30
  • Seviye Tüm Seviyeler
BİLGİ AL

HİPNOTİK İŞ GELİŞTİRME SEMİNERİ
BİR YILDA 1000 YENİ MÜŞTERİ

Hipnotik İş Geliştirme Semineri, 1 yılda 1000 yeni müşteriyi size kazanma stratejisi ispatlanmış 1 günlük bir iş semineri sözü veriyor. Bir iş planı ve baştan başa yeni yatırım ilkeleri her güzellik salonuna/ SPA 5 yıl içinde 1 milyon dolar kâr sağlamak için yol gösterebilir.
Bu seminere katılmanız sizin zenginliğe giriş biletinizdir, çoğu güzellik salonu/ SPA yeni müşteri trafiği eksikliğinden, bunun yanında mevcut müşteriler ile nispeten düşük satış devirlerinden zarar görür. Bu gerçeğin sonucu: Düşük gelir ve mücadeleli ticarettir.
-Hipnotik İş Geliştirme semineri 1 yılda 1000 yeni müşteri ispatlanmış kazanma stratejisini tarif eder. Küçük bir güzellik salonu /SPA ile kısa zamanda %500 üzerinde kar sağlarken 1 yılda 1000 yeni müşteri kazanmanın yolunu gösterir.
Çoğu güzellik salonu/ SPA ciroları, bakımlarda %80 civarındayken perakende de henüz %20’dedir. Güzellik salonunun durumu bu seminer için örnek çalışma sağlar. Bir yıl boyunca bakım işlemleri satışları %20 olurken perakende satışlar %80 olarak gerçekleşmiştir. Bakım işlemlerinin azaldığını düşünebilirsiniz, ama tam tersi artmıştır fakat aynı zamanda parkende satışlar %400 büyümüştür.
Çoğu güzellik salonu /SPA müşterilerinin %20 si %80 civarında ciro sağlamaktadır. Bu ticaret kuralını anlayarak %500 lük büyümeyi başarmak daha kolay olacaktır. Bu seminer size nasıl mükemmel müşteri portföyü oluşturulur onu anlatacaktır.
Bu seminere katılarak bütün yapılan ve hazırlanan pazarlama tekniklerini anlayıp hemen kazanma stratejinizi uygulamak için adım atabilirsiniz.

Hipnotik İş Geliştirme semineri katılımlarının avantajları
1. 12 aylık plan yapmak, amaçlarına göre ilanları kullanıma hazırlamak
2. 12 çeşit ve poster çeşitli aylık promosyon aktiviteleri sağlamak
3. 12 aylık bültenler ile hızlıca müşterileriniz ile iletişime geçmek
4. 12 aylık ürün makalelerini doğrudan doğruya yerel basın için kullanmak
5. 52 haftalık makaleler kazanma stratejisi uygulamada size yol gösterebilir
6. Ürünlerinizi analiz etmekte www.incipedia.com kullanma şansı

ARKA PLAN

Tüketicilerin nasıl düşündükleri ve ürünlerini markalarını nasıl seçtiklerini tam anlamıyla anlamak kadar, hareketlerini değiştirmek için ve sonuçlarının kendi sadık müşterilerine dönüştüğünü görmek için müşterileri neyin motive ettiği de dikkate alınmalıdır.
Başarı stratejisini seçmek gerçekten özel pazarlama ve iş çevresiyle ilgili uzun bir bilgi toplama sürecidir. Bu bilgiler analiz edilerek başarı stratejisi yaratılabilir. Bu semineri katılmak, size basamak atlatır ve başarı stratejisini seçmiş toplum için faydalar içeren her güzellik salonuna /SPA uygun iş planı düzenlemesini destekler.
Bazen strateji seçmek her zaman güçlü açık ve anlamlı bir farklılığa dayanır. Bütün süreç seminer boyunca detaylı bir şekilde tanımlanan anlamlı farkındalığı yaratmak içindir. Sonuç olarak bu seminere katılarak yararlı ve etkili bir alternatif ile yeni müşteriler kazanabileceksiniz.
İnsanlar sizi ve salonunuzu seçmeye başlayacaktır. Müşterilerinizin beklentileri ile sizin hayal ettiğiniz başarıyı elde etmek için işinizi tekrar tanımlamak ilk adımdır. Sizin rolünüz bu bağlamda dışardan bir ses olabilir, fakat bu seminer sonunda işinizi ve güzel yaşantınızı yeni bir bakış açısından görmeniz garanti edilecektir.

YARARLAR:

Hipnotik İş Geliştirme semineri 1 yılda 100 yeni müşteri kazanarak satışlarınızı artıracak, sonuçları ispatlanmış bir başarı stratejisidir.
Başarı stratejimizde kullanılan ve oluşturulan pazarlama tekniklerini anlamak güzellik salonunuza ciro artışı sağlamak demektir.
Müşterilerinizin sizi seçmesini sağlayan modern teknikleri anlamak ve gerçekleştirmek, aynı pazarda yarıştığınız rakiplerinizin önüne geçmenizi ve işinizi geliştirmenizi sağlar.
Hipnotik İş Geliştirme semineri güzellik salonları/ SPA’ lar için 1 yılda 1000 yeni müşteri ile bütün bunlar ve daha da fazlası sunulacaktır. 1 günlük titiz iş semineri size küçük bir güzellik salonunda 1 yılda 10 müşteriden 1000 yeni müşteriye çıkmayı sadece 5 yılda 1 milyon dolar kazanmayı sağlayan başarı stratejisini gösterir.
Size şiddetle bu seminere katılmanızı ve tıpkı milyonerler gibi iş ve yatırım fırsatlarınızı maksimum seviyeye çıkarmanızı tavsiye ediyoruz.